Початкова сторінка

МИСЛЕНЕ ДРЕВО

Ми робимо Україну – українською!

?

Е-товари для розуму

Вітаємо вас в нашому електронному магазині товарів для розуму, для науки та освіти. В ньому ви зможете придбати ексклюзивні електронні видання (вміщеної в них інформації нема в інших місцях).

Завантажте безкоштовно або заплатіть скільки можете

Починаючи з серпня 2012 р. наш магазин пропонує покупцям нову модель відносин.

Всі файли наших продуктів, доступні для завантаження через Інтернет, ви можете отримати безкоштовно або заплатити за них таку суму, якої вони, на вашу думку, варті.

Продукти, доступні на компакт-дисках, доставляються в межах України поштою з післяплатою.

Звертаємо вашу увагу: частина наших продуктів нині доступна для безкоштовного перегляду безпосередньо через WWW на інших наших сайтах, список яких знаходиться на кореневій сторінці.

Що пропонується

Ми пропонуємо електронні видання: енциклопедії, довідники, наукові монографії та збірники статей, підручники й посібники для навчальних закладів різних рівнів.

Наші товари стануть у пригоді школярам, студентам, аспірантам та викладачам; науковцям, працівникам культури, журналістам і письменникам; усім, хто займається самоосвітою або цікавиться предметом наших видань.

Частина наших видань є електронними копіями паперових видань, частина ж від початку була створена на електронних носіях і не має паперових аналогів.

Придбання, оплата і доставка

Виберіть потрібне вам видання, користуючись ієрархічним каталогом в лівій частині вікна. Ознайомтесь з анотацією та змістом видання – чи це справді те, що вам потрібно. Клацайте по кнопках із знаками запитання – для розкриття додаткової інформації.

Ознайомтесь з системними вимогами та способом використання видання.

Ми пропонуємо видання для платного завантаження через Інтернет та/або видання на компакт-дисках.

Завантаження можна оплатити за допомогою WebMoney або платного SMS з мобільного телефона. Ми рекомендуємо використовувати WebMoney, якщо це можливо.

При оплаті через SMS необхідно вибрати країну та оператора мобільного зв’язку. Після цього вам буде запропоновано текст SMS та короткий номер, на який треба його надіслати, а також вартість цього SMS. У відповідь ви отримуєте одноразовий пароль. Ви його вводите і завантажуєте продукт на свій комп’ютер.

Доставка видань на компакт-дисках здійснюється поштою в межах України. Ми надсилаємо диски бандеролями з післяплатою (гроші сплачуються на пошті при отриманні бандеролі).

Як користатись

Кожне електронне видання потребує певного програмного забезпечення. В найпростішому випадку це може бути веб-браузер. В інших випадках необхідні програми включені у склад видання. Варто ознайомитись з пунктами опису «Технологія» та «Спосіб використання» для конкретного видання.

Всі наші видання дозволяють переглядати інформацію на екрані, копіювати її для використання в інших програмах, шукати потрібну інформацію. Деякі видання дозволяють друкувати документи.

А чому ?..

1. Чому все так дорого?

Ми пропонуємо видання за цінами, доступними найширшим верствам населення України. Звертайте увагу на пункт опису «Обсяг видання». Типове книжкове видання (20 арк.) в Україні коштує 40-50 грн., тобто 2-2.5 грн. за аркуш. Ми ж пропонуємо по такій ціні видання, які містять і 100, і 200, і 300 аркушів, тобто в 5 – 15 разів більше.

2. А де ціна видання?

Деякі наші видання постачаються одним пакетом (компонентом), а деякі складаються з кількох компонентів, кожен з яких можна придбати окремо. Тому ціна проставляється окремо для кожного компонента.

3. Чому ціна SMS така різна?

Кожен оператор мобільного зв’язку сам визначає тарифну сітку для своїх SMS. У деяких операторів відсутні найдорожчі SMS (відповідно такі видання не можуть бути оплачені); в інших операторів відсутні дешеві SMS (відповідно ми змушені виставляти вищу ціну). Якщо ви маєте зв’язок з кількома операторами – виберіть того, хто пропонує за даний продукт SMS з найнижчою ціною.

4. Чи можна довіряти пошті?

Так, можна. Наш досвід показує, що середній час доставки бандеролі по Україні становить 3-4 робочих дні. Кожна наша бандероль має повітряно-бульбашкову упаковку, що зводить ризик пошкодження диску до мінімуму.

5. Купив, а воно не працює…

Причин може бути багато. Радимо перевірити наступні пункти:

  • Ваш комп’ютер відповідає системним вимогам видання. Всі наші видання потребують саме комп’ютера (не CD плеєра чи інших пристроїв).
  • Для видання на диску – переконайтесь, що дисковод працює (читає інші диски) та відповідає типу носія (CD-R диски можуть читатись в CD- або DVD-пристроях, DVD-R диски – тільки в DVD-пристроях).
  • Переконайтесь, що диск не має видимих механічних пошкоджень і орієнтований правильно (типово – робочою поверхнею вниз).
  • Якщо диск не стартує автоматично – можливо, у вас ця можливість відключена. Запустіть диск вручну через Провідник.
  • При завантаженні exe-файлів (інсталяцій чи саморозпакувальних архівів) через Інтернет деякі програми з міркувань безпеки зберігають його без розширення. Таким чином, оригінальний файл видання install.exe (наприклад) може бути збереженим у вас як install (без розширення). Додайте йому розширення .exe і запустіть на виконання.
  • У складних випадках звертайтесь до нашої .

6. Не треба платити двічі

Оплата товарів через СМС з мобільних телефонів вимагає злагодженої роботи багатьох серверів. Трапляються випадки, що оплата проходить, а автоматичне завантаження продукту не відбувається.

Якщо трапилась помилка – не треба платити вдруге за той самий продукт.

Напишіть замість цього листа до технічної підтримки з описом проблеми. Вкажіть назву оплаченого продукту. Якщо оплата надійшла, продукт буде надісланий вам в ручному режимі.