Хроніка добрих справ
На станції діє два енергоблоки потужністю 1 мільйон кіловат кожний. На сьогодні станцією вироблено понад 33 мільярди кіловат-годин електроенергії. Це дало змогу заощадити більш як 10 мільйонів тонн умовного палива.
Південно-Українська АЕС – Всесоюзна комсомольська будова. Тут працюють 1760 комсомольців, 49 комсомольсько-молодіжних колективів. Промислова дільниця № 2 складається з восьми таких колективів. До складу семи з них почесними будівельниками зараховані герої Великої Вітчизняної війни. Зароблені за них кошти колективи переказують до Радянського фонду миру. З початку року вже переказно понад 27 тисяч карбованців.
За десять років виросло селище атомобудівців та енергетиків, у якому живуть понад 32 тисячі чоловік. У селищі збудовано 525 тисяч квадратних метрів житла, три школи на 4700 місць, сім дитячих садків, лікарня на 240 ліжок, поліклініка на 800 відвідувань за день.
Росте селище будівельників і енергетиків Південно-Української АЕС.
У селищі діють 2 громадсько-торговельні центри, 19 магазинів продовольчих і промислових товарів, один книжковий, комбінат побутового обслуговування, баня [1], 18 підприємств громадського харчування.
Є тут вузол зв’язку на 2.5 тисячі номерів, аптека, тимчасові спортивний зал і клуб. Завершується будівництво Палацу культури і спорткомплексу.
Радянська Україна, 1986 р., 23.12, № 292 (19797).
[1] Та установа, що по-російськи зветься “баня”, по українськи зветься “лазня”. Тут мається на увазі саме лазня.