Початкова сторінка

МИСЛЕНЕ ДРЕВО

Ми робимо Україну – українською!

?

Ніч забутих пісень

Володимир Пасько

Опис книжкового видання: Пасько В.В. Ночь забытых песен : издание третье, исправленное и дополненное. – Киев: Ярославов Вал, 2006 – 392 с.

Ця книга буде цікава всім, кому не байдужі долі наших співвітчизників, що брали участь у бойових діях, у збройних конфліктах нинішнього часу – рубежу другого і третього тисячоліть.

Перевагою книги є те, що в ній відверто і правдиво, без спроб прикрашання розповідається не тільки про те, що відбувалося в Афганістані тоді, у період Радянсько-Афганської війни, але, головне – про те, як і чому це відбувалося.

В основу свого оповідання безпосередній учасник подій, офіцер-«афганець» Володимир Пасько поклав виконані в своєрідній пісенній формі свідоцтва своїх бойових товаришів – «воїнів-інтернаціоналістів» тієї пори, а також свої власні спостереження та враження.

Достовірність, щирість і доступність викладу зацікавлять як масового, так і досвідченого в цій темі читача. У першу чергу книга представить інтерес для ветеранів-«афганців», учасників інших збройних конфліктів, і воїнів миротворців, а також широкого кола читачів – шанувальників військової тематики.

Повний текст доступний тільки в російській версії (використовуйте селектор мов вище тексту).