10.1907 р. До Олексія Радзієвського
| Жовтень 1907 р. |
Дорогой Алеша!
Будь ласка, переведіть з Ксенією Ніколаєвною моє письмо до агента Британського бібл[ійного] об[щества] Моррісона в Берліні на французький язик. Пошлю йому й руський і французький текст. Треба посилать швидше! бо галичани знов видадуть біблію по-галицькому: вони хотять втиснуться до нас з своїм язиком. Мені про стиль байдуже, аби Моррісон розібрав, чого я хочу.
Перевод попросіть Никанора принести мені, а я перепишу й зараз пошлю в Берлін.
Любящий Вас Ів. Левиц[ький].
Примітки
Радзієвський Олексій Іванович – небіж І. Нечуя-Левицького, приват-доцент Київського університету. Це єдиний відомий нам лист І. Нечуя-Левицького до О. Радзієвського. Подається вперше за копією Ю. Меженка.
Подається за виданням: Нечуй-Левицький І. С. Зібрання творів у 10-и томах. – К.: Наукова думка, 1968 р., т. 10, с. 474 – 475.
